Akcesoria

Akcesoria dla wcześniaka oraz przyszłych mam. W tej sekcji znajdziesz niezbędne artykuły na start. Podstawowe elementy wyprawki takie jak: ręczniki, prześcieradła, pieluchy, smoczki, czy butelki dla wcześniaków. Duża część asortymentu jest w specjalnym mniejszym rozmiarze, tak aby wcześniak nie tonął w rożku czy kocyku. To odpowiednie wymiary dla dziecka niedorównującego wagą i wzrostem innym noworodkom.

Szeroki wybór asortymentu ze znanych renomowanych a przede wszystkim sprawdzonych marek. Doskonała jakość produktów. Wszystkie nasze akcesoria dla  wcześniaków, zostały wyselekcjonowane  z myślą o bezpieczeństwie i komforcie maluchów. Mają służyć ułatwieniu rodzicom codziennych obowiązków. Dzięki nim możecie Państwo stworzyć kompletną wyprawkę dla wcześniaka, w której znajdą się wszystkie niezbędne akcesoria.

Znajdziecie u nas  również komplety pościeli w wielu wzorach i kolorach, kocyki oraz pierwsze przytulanki. Korzystając z usług naszego sklepu internetowego, wszystkie produkty zakupicie w jednym miejscu bez konieczności wychodzenia z domu, co jest dużym ułatwieniem

Tytuł

Przejdź do góry