SKLEP INTERNETOWY

Strona główna » Akcesoria » Butelki dla wcześniaków

Butelki dla wcześniaków

Butelki dla wcześniaków. Specjalistyczne butelki dla wcześniaków , które posłużą Państwu zarówno do karmienia jak i przechowywania pokarmu (siara). Tinybaby.pl to szeroki wybór  rożnych pojemności butelek w zależności od wieku dziecka oraz materiałów: plastikowe oraz szklane. W naszym sklepie kupisz również butelki jednorazowe, wielorazowe czy antykolkowe. Każdy wymagający rodzic, znajdzie to czego szuka. Część prezentowanych produktów można stosować już od pierwszych dni życia.

Dlaczego warto mieć butelkę?

Butelki do karmienia to artykuł niezbędny, gdy w domu pojawia się nowy członek rodziny. W obu przypadkach karmienia naturalnego oraz całkowitego  karmienia butelką. Produkty w naszym sklepie są doskonałej, najwyższej jakości z wieloma atestami, często stosowane w szpitalnych oddziałach.

Odpowiednia higiena butelek

Pamiętajmy o higienie. Konieczna będzie szczotka do czyszczenia butelek, która dotrze we wszystkie zakamarki. Szczotki do mycia butelek i smoczków którą proponujemy nadaje się również do czyszczenia elementów laktatora, jeżeli mama odciąga nim pokarm.

Tytuł

Przejdź do góry