Butelki dla wcześniaków

W ofercie naszego sklepu znajdziesz specjalistyczne butelki dla wcześniaków. Mogą one służyć zarówno do karmienia, jak i przechowywania pokarmu (siary). W naszym asortymencie znajdziesz szeroki wybór artykułów o różnej pojemności, dostosowanej do wieku dziecka. Wykonane one zostały z popularnych, ale i bezpiecznych materiałów: plastiku lub szkła.

W naszym sklepie kupisz również butelki antykolkowe, jedno- lub wielorazowe, idealne dla wcześniaków. Każdy wymagający rodzic, znajdzie u nas to, czego szuka. Część prezentowanych produktów można stosować już od pierwszych dni życia. Dostępne w ofercie artykuły dostosowane są do potrzeb dzieci urodzonych przed terminem i od lat cieszą się uznaniem wśród rodziców takich maluchów.

Dlaczego warto mieć butelkę dla noworodka?

Butelki do karmienia to artykuł niezbędny, gdy w domu pojawia się nowy członek rodziny. Niezależnie od sposobu karmienia, jaki wybierzesz, butelka dla noworodka będzie dobrą inwestycją. Produkty w naszym sklepie są najwyższej jakości i posiadają wiele atestów, są przy tym często stosowane na oddziałach szpitalnych.

W przypadku dzieci, które urodziły się przed czasem, najlepiej zdecydować się na specjalną butelkę dla wcześniaka. Jej unikalny kształt zapobiega powstawaniu kolek, a odpowiednio dobrany smoczek posiada najmniejszy możliwy otwór, aby zapewnić bardzo wolny przepływ mleka. Gwarantuje to, iż noworodek nie zakrztusi się i nie nałyka powietrza. Ponieważ w przypadku wcześniaków nie zawsze udaje się przystawić dziecko do piersi, mimo usilnych starań matki, warto być przygotowanym na taką okoliczność i posiadać dobrze dobraną butelkę.

Odpowiednia higiena butelek

Pamiętajmy o higienie. Jest ona szczególnie ważna w przypadku wcześniaków, których układ odpornościowy nie jest całkowicie wykształcony. Warto rozważyć zakup sterylizatora, aby pozbyć się zanieczyszczeń. Innym rozwiązaniem może być stosowanie butelek jednorazowych dla wcześniaków. W ten sposób zyskujesz pewność, iż produkt jest bezpieczny.

Do codziennego czyszczenia butelek dla wcześniaków potrzebne będą odpowiednie akcesoria. Konieczna będzie m.in. szczotka do czyszczenia butelek, docierająca we wszystkie zakamarki. Szczotki dostępne w naszym sklepie nadają się również do czyszczenia elementów laktatora, jeżeli mama odciąga nim pokarm, a także smoczków dla wcześniaków.

Tytuł

Przejdź do góry