Kokony dla niemowląt i wcześniaków

Kokony dla niemowląt i wcześniaków. Kokony inaczej Gniazdka — wspaniale otulają noworodka zapewniając mu wygodę oraz komfortowy i bezpieczny sen. Produkt otula i ogranicza dziecku przestrzeń, dzięki czemu  wcześniak czuje się bezpiecznie i pewnie jak w brzuszku u mamy.

Dlaczego warto kupić kokon?

Ten nietypowy kawałek materiału ma szereg zastosowań. Noworodki śpią dużo i często. My jako rodzice nie chcemy ich spuszczać z oka, dlatego przenosimy niemowlaka z kąta w kąt, bojąc się, żeby dziecko nigdzie się nie wywróciło. I tu naprzeciw wychodzi kokon dla niemowląt można go ze sobą zabrać wszędzie, zmieści się na każdej kanapie, łóżeczku, w wózku czy kołysce. Kokon to niezbędny element wyprawki.

Jaki wybrać idealny kokon dla dziecka?

Co warto wziąć pod uwagę podczas wyboru idealnego gniazdka dla twojego maluszka? Przede wszystkim kokon dla wcześniaka powinien być bezpieczny. Ma to być miękkie gniazdko do snu. Nie może więc podrażniać delikatnej skóry dziecka czy mechacić się po jednym praniu. Naszym faworytem jest velvetowa tkanina. Przyjemna w dotyku, sprężysta i odporna na zabrudzenia. W naszej ofercie posiadamy kilka kokonów ręcznie uszytych przez polskiego producenta. Staranne wykończenie, idealna kolorystyka to znajdziesz w naszym sklepie.

Przejdź do góry