Dla mamy - kosmetyki przyszłej mamy

Kosmetyki dla mamy

Kochane mamy nie zapominajmy o sobie. Oprócz klasycznych ćwiczeń przed porodem naturalnym jak oddychanie czy trening fizyczny musimy się wesprzeć specjalnymi  kosmetykami. Przygotujmy swój brzuch na nadejście nowego członka rodziny.

Masaż krocza 

Olej do masażu krocza jaki prezentujemy w sklepie ma bogaty skład. Pomoże nam przygotować skórę do porodu. Masaż krocza przed porodem poprawia elastyczność skóry, zapobiegając niepotrzebnym łzom i skaleczeniom podczas porodu.  Formuła zawiera olejek ze słodkich migdałów, olejek z kiełków pszenicy- cenne źródło witaminy E, oraz ekstrakt z organicznej arniki. Subtelny i przyjemny zapach to efekt połączenia cennych olejków: różanego i neroli z mirrą i kadzidłem. Warto zainwestować w dobre kosmetyki przyszłej mamy!

Zapobieganie rozstępom

Całkowicie naturalny olejek zapobiega powstawaniu rozstępów. Olejek do masażu pomoże Ci przygotować się na przyjście dziecka na świat. Ułatwia on masaż okolicy krocza, sprawia, że skóra jest miękka i elastyczna.

Bolące sutki

Przygotujmy tez balsam na brodawki, który pomoże twoim piersią dzielnie zniesc pierwsze doby karmienia. W tych dniach sutki mogą byc pogryzione i obolalae. Ule przyniesie im nasz weledowy balsam na brodawki- niebianski produkt! Warto sprobowac przyniesc sobie ulgę.

Tytuł

Przejdź do góry