czapki 50 cm

Czapki 50 cm – różne wzory i kolory

Główka niemowlaka i wcześniaka jest bardzo podatna na oddziaływanie temperatury, dlatego istotne jest, aby zabezpieczyć ją przed  nadmiernym wychłodzeniem. Zarówno podczas spaceru jak i w domu. Pomocne okażą się w tym nasze czapeczki dla noworodka. Jeżeli poszukujesz tego typu produktów, zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

Jaką czapkę niemowlęcą wybrać?

Wybór odpowiedniej czapki niemowlęcej powinien zależeć od panującej na zewnątrz temperatury. Zasada jest bardzo prosta: im chłodniej, tym czapka dla niemowlaka powinna być cieplejsza i bardziej zabudowana. Najlepiej na troczki , aby się nie zsuwała. W ciepłe, jesienne oraz wiosenne dni, wcześniakowi warto założyć czapeczkę wykonaną z bawełny. Skład materiału ma duże znaczenie dla delikatnej skóry dziecka.

Czapeczki dla wcześniaków

W naszym sklepie internetowym znajdziecie dedykowane czapeczki dla wcześniaków. Nasze czapeczki będą idealne na wyjście ze szpitala oraz pierwsze spacery. Wykonane są z doskonałych tkanin i skrojone specjalnie dla najmniejszych! Każda dziewczynka i chłopczyk znajdzie coś dla siebie.

Tytuł

Przejdź do góry