Ubrania

Tinybaby stawia dzieci na pierwszym miejscu! W naszym sklepie znajdziesz modne, wysokiej jakości ubranka dla noworodków. Oferujemy odzież dziecięcą klasy premium od najlepszych producentów, wykonaną z trwałych materiałów i delikatnej, 100% bawełny. W naszym asortymencie znajdują się ubranka w najmniejszych rozmiarach (już od 38 cm do 56 cm) zaprojektowane specjalnie z myślą o wcześniakach.

Skorzystaj z naszej oferty, jeśli Twoje dziecko urodziło się przed terminem i mierzy mniej niż 56 cm. W takim wypadku maleństwo potrzebuje rozmiaru, który nie jest dostępny w sieciówkach czy większości sklepów z odzieżą dla niemowląt. Zatroszcz się o jego komfort oraz wygodę i skompletuj ubrania dostosowane do potrzeb noworodka. Wybierz również rożek dla wcześniaków, także dostępny w naszej ofercie.

Bawełniane ubrania dla niemowląt od polskich producentów

Wszystkie ubrania dla niemowląt dostępne w naszym sklepie pochodzą od polskich producentów. Zwracamy szczególną uwagę na jakość materiału ubranek dla najmniejszych dzieci, ponieważ skóra wcześniaków jest szczególnie delikatna. Dbamy o to, aby wybrane przez nas ubrania były trwałe, bezpieczne i zapewniały dzieciom wygodę oraz ochronę. W ofercie naszego sklepu znajdują się zarówno body z krótkim, body z długim rękawem, jak i bez rękawów. Oferujemy także kaftaniki, pajace i śpiochy, które nie obcierają i nie krępują ruchów.

Komfort i praktyczność – dla dzieci i rodziców!

Dostarczamy rodzicom i ich dzieciom stylową oraz praktyczną odzież. Ubranka dla małych niemowląt dostępne w naszym sklepie nie posiadają szwów, zamków i guzików, które mógłby powodować dyskomfort. Kolekcje modnych ubrań dla najmłodszych wykonano z materiałów łatwych do czyszczenia i pielęgnacji. W ofercie posiadamy ubrania, w tym body i śpioszki dla chłopca oraz dla dziewczynki w uwielbianych przez dzieci motywach i kolorach – od króliczków, misiów, kaczuszek po tygryski. Dbamy o wygodę nie tylko maluchów, ale i rodziców. Dzięki kolekcji naszej odzieży dla niemowląt docenisz swobodę, z jaką możesz przebierać swoją pociechę!

Tytuł

Przejdź do góry